Dobrý den,

Vítám všechny milovníky koček a návštěvníky našich stránek v naší malé chovatelské stanici kočiček Ragdoll.

Jmenuji se Vlaďka Kramářová a bydlíme v České republice. Jsem vyučená v oboru chovatel od r. 1993, ale praxi jsem se dlouhá léta nevěnovala. Až když se naskytla příležitost, jsem se s nadšením do chovu vrhla....

Naše CHS se nachází v podhůří Orlických hor na východě čech. Jsme malá, rodinná chovatelská stanice koček plemene Ragdoll. Máme malý počet kočiček, kterým se neustále věnujeme. Náš chov je uzavřený, tudíž neposkytujeme krytí .

Od roku 2011 funguje naše chovná stanice pod mezinárodní organizací FIFE, s chráněným názvem Angelic Theresa CZ. Stanice nese v názvu jméno mojí dcery Terezky,protože je také velikou milovnicí kočiček a téměř se vším mi pomáhá.

Celá naše rodina se věnuje zvířátkům, jak kočičkám tak pejskovi , kteří žijí jako právoplatní členové naší domácnosti. Milujeme je všechny a snažíme se jim vytvořit láskyplný domov. Spí s námi v posteli, zabírají nám vzácné místo na gauči a vše je jim odpouštěno, protože je milujeme. Totéž tedy přísně požadujeme i od případných zájemců o koťátko z naší CHS.

Naše kočky pocházejí z kvalitních světově uznávaných chovatelských stanic a jejich rodokmeny obsahují velmi zajímavé linie.

Náš chov je testován na genetické vady a nemoci :

HCM - N/N ( DNA test + sono)

PKD - N/N (DNA test)

FIV a FeLV - negativní

Krevní skupina A

Naše koťátka exportujeme do celého světa ( Kuwajt, Německo, Francie, USA, Itálie, Holandsko)

Pokud máte zájem do budoucna o koťátko z naší CHS, zarezervujte si jej raději brzy dopředu přes náš REZERVAČNÍ FORMULÁŘ nebo mi napište email.


(c) 2014 allrights reserved - Created by Tomáš Hlad (EXXO.cz) - LOGIN