Důvodů proč si vybrat kotě s PP je hned několik :
 
 
-  jedině tak máte 100% jistotu, že jste své peníze investoval do opravdu kvalitního zvířátka plemene které jste si sám vybral
 
-  garance zdraví - po zdravých a kvalitních jedincích importovaných ze zahraničí, v našem
případě Švédsko, Rusko, Polsko
 
-  koťátko plně socializované, očkované a odčervené, zvyklé na děti  a jiné kočičí mazlíčky, naučené na kočičí wc, na granulky - nebojím se říci že jde o jeden z nejdůležitějších faktorů 
 
Koťátka z naší CHS budou 3 x odčervena a 2 x očkovaná,  kvalitní vakcinou RCPCH, označená mikročipem, i vykastrovaná ( mazlíčci), vše dle plánu veterinární kliniky MVDr. Štacha,  který se stará o naše všechna zvířátka již přes 20 let.  Koťátka opouštějí naši CHS ve stáří nejdříve od 13. do 16. týdne života. Věřte, že je pro ně to nejlepší, když jsou u maminky takto dlouho a naučí se od ní vše potřebné , pro svůj další život.
 
V žádném případě nekupujte od ''množitelů'' koťátka která jsou jen 6-8.týdnů stará a dle nich již samostatná !!
 
Je to lež !!! Takové kotě má ještě starosti samo se sebou, nemá dostatečnou imunitu,  a pokud není nemocné, v tom lepším případě, tak je vše budete muset naučit místo jeho maminky vy. V tom horším případě  s ním budete veškerý volný čas  trávit na veterině a bude vás to stát mnohem víc,  pokud takové kotě vůbec přežije. 
 
Pokud pořád váháte, čtěte zde :
 
 
 
 
POZOR : vím o jiných  rádoby ''chovatelích'', ( a  z vlastní zkušenosti ) u nás se jim říká ''množitelé'', kteří kočky chovají pouze pro peníze a mnohdy ty kočičky tráví svůj život zavřené v  kleci nebo sklepě, popř v bytě 1+1 na wc, bez jídla,pití naprosto vyčerpaná, nedůvěřivá, bázlivá a vyndaná pouze na focení !!!!
 
ZDE hezky napsaný článek proč raději pořízení koťátek s pp :
DOPORUČUJI PŘEČÍST PŘED ROZHODNUTÍM !!!!!
 
 
SPOKOJENÁ a MILOVANÁ KOČIČKA VYPADÁ TAKHLE 
 

(c) 2014 allrights reserved - Created by Tomáš Hlad (EXXO.cz) - LOGIN